Şartlar ve Koşullar

Şartlar ve KoşullarStake Sitelerine hoş geldiniz. Bu şartlar ve koşullar, web sitemizi kullanımınızı yönetir ve web sitemize erişerek bunlara uymayı kabul edersiniz. Lütfen web sitemizi kullanmadan önce bu şartları dikkatlice okuyunuz.

Fikri Mülkiyet

Grafikler, metinler, logolar, resimler ve yazılım dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere bu web sitesindeki tüm içerik, Stake Sitelerinin malıdır ve uluslararası telif hakkı yasalarıyla korunmaktadır. Önceden yazılı iznimiz olmadan bu web sitesindeki herhangi bir içeriği çoğaltamaz, dağıtamaz veya değiştiremezsiniz. Web sitemizdeki materyallerin tüm hakları bizde saklıdır ve bunları bize veya işimize zarar verebilecek herhangi bir şekilde kullanmamayı veya kötüye kullanmamayı kabul ediyorsunuz.

Kullanıcı Davranışı

Web sitemizi kullanarak, aşağıdaki faaliyetlerden herhangi birine katılmayacağınızı kabul etmektesiniz:

  • Yasa dışı, müstehcen veya küçük düşürücü içerik yayınlamak
  • Web sitemizi hacklemek veya hacklemeye teşebbüs etmek
  • Başka bir kullanıcının veya varlığın kimliğine bürünme
  • Herhangi bir yasa veya yönetmeliği ihlal etmek

Bu hüküm ve koşulları ihlal etmeniz halinde, web sitemize erişiminizi sonlandırma hakkını saklı tutarız. İşimize veya itibarımıza zarar verecek herhangi bir davranışta bulunursanız, size karşı yasal işlem başlatma hakkımızı da saklı tutarız.

Gizlilik Politikası

Stake Sitelerinde, gizliliğinizi korumaya kararlıyız. Kişisel bilgilerinizi yalnızca Gizlilik Politikamıza uygun olarak toplayacak, kullanacak ve ifşa edeceğiz. Web sitemizi kullanarak, Gizlilik Politikamıza bağlı kalmayı kabul etmiş olursunuz.

Garanti Reddi

Stake Siteleri, web sitemizi "olduğu gibi" ve "mevcut olduğu şekilde" sağlar. Web sitemizin kesintisiz, hatasız veya virüssüz olacağını garanti etmiyoruz. Ticari elverişlilik ve belirli bir amaca uygunluk garantileri dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere, açık veya zımni tüm garantileri reddediyoruz. Web sitemizdeki içeriğin veya web sitemizin kullanılmasından elde edilebilecek sonuçların doğruluğu, eksiksizliği veya güvenilirliği hakkında hiçbir beyanda bulunmaz veya garanti vermeyiz.

Sorumluluğun Sınırlandırılması

Stake Siteleri, web sitemizi kullanımınızdan kaynaklanan veya bununla bağlantılı olarak ortaya çıkan doğrudan, dolaylı, tesadüfi, özel veya sonuçsal zararlardan sorumlu tutulamaz. Buna kar, veri veya diğer maddi olmayan kayıplar dahildir ancak bunlarla sınırlı değildir. Web sitemizi kullanımınızdan veya bu hüküm ve koşulları ihlalinizden kaynaklanan herhangi bir talep, hasar veya masraftan bizi tazmin etmeyi ve zarar görmememizi sağlamayı kabul ediyorsunuz.

Şartlar ve Koşullardaki Değişiklikler

Bu hüküm ve koşulları herhangi bir zamanda bildirimde bulunmaksızın güncelleme hakkımız saklıdır. Web sitemizi kullanmaya devam ederek, hüküm ve koşullarımızın güncel versiyonuna bağlı kalmayı kabul etmiş olursunuz. Bu hüküm ve koşullarda herhangi bir önemli değişiklik yaparsak, web sitemizde bir duyuru yayınlayarak veya size bir e-posta göndererek sizi bilgilendireceğiz.

Kanunlar

Bu şartlar ve koşullar Amerika Birleşik Devletleri yasalarına göre yönetilecek ve yorumlanacaktır. Bu hüküm ve koşullardan kaynaklanan veya bunlarla bağlantılı herhangi bir ihtilaf, Amerikan Tahkim Derneği kurallarına uygun olarak bağlayıcı tahkim yoluyla çözülecektir.

İletişim

Şartlarımız ve koşullarımız hakkında herhangi bir sorunuz varsa, lütfen bizimle şu adresten iletişime geçin: [email protected]. Sorgunuza makul bir süre içinde yanıt vermek için elimizden gelenin en iyisini yapacağız.